#1 2010-08-31 14:48:45

 Blach

Straszny Giftgremlin

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 169
Punktów :   

Propozycje strony wizualnej Forum Borderlands.

Drodzy,
Otwieram wątek, w którym dajemy Wam możliwość współtworzenia forum naszej Gildii tak jak współtworzycie samą Gildię.
Valdgir zrobił kawał dobrej roboty uruchamiając to forum, ale chcielibyśmy żeby jego ostateczny kształt wyglądem i funkcjonalnością jak najlepiej spełniał Wasze oczekiwania, tak żebyście czuli się tu jak najlepiej i poruszali po wątkach intuicyjnie.
W związku z tym w tym wątku wpisujcie zmiany / ulepszenia które chcielibyście wprowadzić:
-> Jeśli chcecie nowy dział - napiszcie jaki i co ma w nim zaistnieć.
-> Jeśli chcecie inną grafikę - napiszcie jaką, a najlepiej wklejcie zdjęcie:)
-> Jeśli macie pomysł na logo Borderlands - napiszcie jaki lub wklejcie przygotowane logo.
Wszystkie zmiany postaramy się wprowadzić, a te wzajemnie wykluczające się poddamy pod dyskusję.

pozdrawiam,
Blach

Edit
Temat przeniosłem, gdyż kolega Blach nie trafił w wątek
Valdgir.


Omega = ewentualność smutkiem naznaczona.

Ja, fan-lobbysta

Offline

 

#2 2010-08-31 17:45:09

 Sajpel

Zjawa

10127429
Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: Propozycje strony wizualnej Forum Borderlands.

Mam pytanie. To nie jest w celu nabijania postów!!
Mianowicie, wpisawszy w google "Borderlands"natrafilem na pewną grę. I tu pozwole sie zapytać czy nazwa naszej cudownej gildii pochodzi od owej gry i czy w logu należałoby umieścić coś z tej gry?
Jezeli nie w tym miejscu napisałem tego posta to przenieście <pls> licze na szybką odpowiedź:D


A przede wszystkim cały czas do przodu:)

Offline

 

#3 2010-08-31 20:22:48

 Valdgir

Zabójca Glompfów http://ifotos.pl/img/glompfy_apswaq.png

2289412
Skąd: Karaz-a-Karak
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 326
Punktów :   

Re: Propozycje strony wizualnej Forum Borderlands.

Sajpel napisał:

Mam pytanie. To nie jest w celu nabijania postów!!
Mianowicie, wpisawszy w google "Borderlands"natrafilem na pewną grę. I tu pozwole sie zapytać czy nazwa naszej cudownej gildii pochodzi od owej gry i czy w logu należałoby umieścić coś z tej gry?
Jezeli nie w tym miejscu napisałem tego posta to przenieście <pls> licze na szybką odpowiedź:D

Też się nad tym zastanawiałem. Myślę, że jak tylko Wodzu pojawi się na forum to nam odpowie
I nie przejmuj się aż tak bardzo tym "nabijaniem postów"


Lepiej mieć i nie potrzebować, niż nie mieć i nie potrzebować...

http://ifotos.pl/img/sygnaturk_hpspaaq.png

Offline

 

#4 2010-09-01 00:16:22

 Blach

Straszny Giftgremlin

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 169
Punktów :   

Re: Propozycje strony wizualnej Forum Borderlands.

Sajpel,
gra grą, ale jest wiele innych miejsc/ faktów/ postaci kojarzących się z pograniczem chociażby pewien sławny pogranicznik z D&D myślę, że tu interpretacja może być dość dowolna.
Ale ale wyraźnie masz coś na myśli, co to takiego?


Omega = ewentualność smutkiem naznaczona.

Ja, fan-lobbysta

Offline

 

#5 2010-09-02 15:59:20

 Liariel

Herszt Banitów

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 99

Re: Propozycje strony wizualnej Forum Borderlands.

Nazwa gildii wzięła się wlaśnie od tejże gry, przechodziłem ją już kilkukrotnie i nie nudzi mi się. Natomiast ma duzo wspólnych cech z nami. Musimy walczyć o przetrwanie w sali chwaly jako gildia i gracze. kazdy z nas ma broń i skrupulatnie jej używa. Oraz oczywiście interesuje nas tylko zwyciestwo


Jam jest tą cząstką Świata, która wiecznie dobra pragnąc, zło czyni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gq.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl www.creepylegend.pun.pl www.mzkzg.pun.pl www.shadowofbleach.pun.pl