#1 2010-10-25 21:33:25

 Blach

Straszny Giftgremlin

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 169
Punktów :   

nagrywanie filmów z walk

Posłużę się słowami Wieszcza narodu:

Valdgir napisał:

Po pierwsze - oprogramowanie:
potrzebujemy pobrać HyperCam oraz FormatFactory. Pierwszego z nich będziemy używać do nagrywania filmów, drugiego do konwersji pliku do bardziej przyjaznego dla jutuba i Waszego uploadu formatu.

Po drugie - zgrywanie video:

- uruchamiamy Hypercam i za pomocą przycisku "Select Region" i wskaźnika zaznaczania określamy obaszr nagrania.
- gdy zaczyna się walka wciskamy"F2" aby rozpocząć nagrywanie (ten sam klawisz zatrzymuje nagranie)

Po trzecie - gdzie to jest:
- plik z nagraniem znajduje się w folderze "Moje Dokumenty" nazywa się "browsercam"

Po czwarte - duży rozmiar, trzeba zmniejszyć
plik z nagraniem zapisany jest w formacie "AVI" więc za pomocą FormatFactory zrobimy z niego empeczwórkę w rozdzielczości 640x480 (najlepiej wychodzi na jutubie). Oto co należy zrobić:
- po uruchomieniu programu wybieramy zakładkę "video" i opcję "wszystko do mp4"
- dodajemy plik nagrany HyperCam'em
- klikamy "ustawienia wyjściowe" i wybieramy profil "HD 640x480 MPEG4" i wduszamy 2 razy "OK"
- potem pozostaje wcisnąć start i poczekać na efekty (plik wyjściowy - jeśli nie określiliśmy jego położenia - znajduje się w folderze "Moje Dokumenty\FFoutput"

Po piąte - co dalej:

nie pozostaje nic innego, jak założenie konta na jutubie i wrzucenie tam filmiku. Potem wystarczy wrzucić filmik na forum wpisując poniższy kod:

Kod:

[youtube]tu_skopiuj_adres_swojego_filmiku[/youtube]

That's all folks

Często fajnie jest obejrzeć film z walki Szczególnie wygranej. Ale technikę tą możecie stosować też do nagrywania walk, np. w lochach i wrzucać na forum do obejrzenia - oczywiście do innego działu

Ostatnio edytowany przez Blach (2010-10-25 21:36:23)


Omega = ewentualność smutkiem naznaczona.

Ja, fan-lobbysta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tenisstolowykrk.pun.pl www.wladkowo.pun.pl www.magistry132.pun.pl www.proproyt2.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl