#1 2010-10-25 20:54:25

 Blach

Straszny Giftgremlin

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 169
Punktów :   

FAQ

Drodzy,
Ten wątek powstał, żeby w celu zebrania odpowiedzi na Wasze Frequently Asked Questions i z czasem na pewno się rozrośnie

1) Jak wpłacić większą kwotę złota do Gildii?

na chacie wpisz komendę /złoto XXX , gdzie XXX to kwota
2) Jak wpłacić większą ilość grzybów do Gildii?
na chacie wpisz komendę  /grzyby XXX, gdzie XXX to ilość grzybów
3) Jak szeptać do drugiej osoby?
na chacie wpisz komendę /w nick treść szeptu
4) Kto widzi szepty?
Wyłącznie ten gracz, który szepcze i ten do którego szept jest skierowany. Kolor szeptu różni się od ogólnego dialogu na chacie, szept wyświetla się w kolorze fioletowym.
5) Na co idą wpłacane przeze mnie składki na Gildię?
Składki są inwestowane w cechy Gildii (Skarbiec, Trener, Twierdza) jak również w wojny Gildii i wyprawy do Lochów Gildii
6) Jestem w Gildii, co mi daje cecha Trener, np Trener 20%
Cecha trener określa, o ile więcej doświadczenia z misji dostaje Twoja postać, jeśli jest to trener 20%, to o 20%.
7) Jestem w Gildii, co mi daje cecha Skarbiec, np Skarbiec 20%
Cecha skarbiec określa, o ile więcej złota z misji dostaje Twoja postać, jeśli jest to skarbiec 20%, to o 20%.
8) Jestem w Gildii, co oznacza cecha Twierdza, np Twierdza 20?
Cecha Twierdza określa maksymalną ilość osób, która może być w raz z Tobą w Gildii.
9) Gdzie znajdę klucz do lochów?
Klucze do lochów są do uzyskania z misji w karczmie, poza kluczem do Toksycznego Drzewa, który można kupić w gabinecie magii.
10) Znalazłem klucz do lochów i co mam z nim zrobić?
Po lewej stronie ekranu postaci znajduje się zakładka lochy, po jej naciśnięciu odblokują się automatycznie lochy do których masz klucz. Klucz znika z pola ekwipunku, nie martw się, to normalne.
11) Czy warto chodzić do lochów?
Zdecydowanie tak. Po wygranej walce z potworem masz 25% szans na wylosowanie unikalnego przedmiotu,  przy walce z bossem 100% szansy. Nawet jeśli nie wylosujesz przedmiotu, to dostaniesz sporo złota i doświadczenia.
12) Jak mam poznać do których lochów mam się teraz wybrać?
Pod tym linkiem łatwo znaleźć odpowiedź, idź tam, gdzie najniższy poziom przeciwnika.
13) Gdzie jest Arena i po co mam tam chodzić?
Arena jest w po lewej stronie ekranu postaci. Po wciśnięciu jej losowana jest postać z wąskiego grona przeciwników o zbliżonej ilości czci. Dowolnego przeciwnika można wybrać wpisując jego imię lub wybierając bezpośrednio z Sali Chwały. Za wygraną walkę zyskujemy punkty czci i część złota przeciwnika, za przegraną tracimy cześć i część swojego majątku. Za punkty czci rozwijany jest Order Odwagi, który przy odpowiedniej ilości punktów czci daje bonus +X do wszystkich cech postaci. Czy warto tam chodzić? zdecydowanie tak.
Warto pamiętać, że wybierając zbyt słabych przeciwników (i tu uwaga: decyduje ilość punktów czci, a nie lvl postaci) dostajemy coraz mniej punktów czci, aż po przekroczeniu progu 950p, gdzie nie dostajemy ich wcale.

Ostatnio edytowany przez Blach (2010-10-25 21:30:03)


Omega = ewentualność smutkiem naznaczona.

Ja, fan-lobbysta

Offline

 

#2 2010-10-25 21:47:40

 Valdgir

Zabójca Glompfów http://ifotos.pl/img/glompfy_apswaq.png

2289412
Skąd: Karaz-a-Karak
Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 326
Punktów :   

Re: FAQ

Ad9) Klucz do lochów można również trafić w sklepie. Jeśli przegrasz misję z kluczem, nie martw się trafisz na niego później. Nie irytuj się również, jeśli długo nie możesz trafić na klucz, prędzej czy później go znajdziesz.


Lepiej mieć i nie potrzebować, niż nie mieć i nie potrzebować...

http://ifotos.pl/img/sygnaturk_hpspaaq.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elitepl.pun.pl www.bloodninja.pun.pl www.missbimbo.pun.pl www.mksbiskupice.pun.pl www.ableton.pun.pl